21 Mayıs 2019
  • 21 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Google, Android 4.0 Ice Cream Sandwich İçin Desteğini Çekiyor

0 76 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

2011 Yılında Piyasaya Çıkan Android 4.0 Ice Cream Sandwich Son Günlerini Yaşıyor

Google yaptığı açıklamada Android 4.0 Ice Cream Sandwich için desteklerini çekeceklerini söyledi.

Bugünlerde pek kullaıcısı olmayan Android 4.0 Ice Cream Sandwich için Google desteği sona eriyor. Google minimum düzey olarak Android 4.1 Jelly Bean yapmayı hedefliyor.

Android-4-0-Ice-Cream-Sandwich-google-desteğini-çekiyor
ANDROID KULLANICILARININ SADECE YÜZDE 0.03’Ü HALA ICE CREAM SANDWICH KULLANIYOR

Google’ın geliştirici kontrol paneline göre, 26 Ekim itibariyle, Android kullanıcılarının yalnızca yüzde 0.03’ü hala Ice Cream Sandwich kullanıyor. Yüzde 0.03 küçük bir sayı gibi gözükebilir fakat dünyada 2 milyar Android işletim sistemini kullanan teknolojik cihaz var ve yüzde 0.03 yaklaşık 6 milyon cihaza denk geliyor, çoğu kullanılmasa da hala aktif.

Android 4.0 Ice Cream Sandwich, Android 4.1 Jelly Bean’e yükseltilmeyecek ve Android 4.0 Ice Cream Sandwich tarihin tozlu sayfalarında yerini alacak.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status