18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Google Arama Sonuçlarına Yorum Yapılabilecek

0 177 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Google Arama Sonuçlarına Yorum Yapılabilecek

Google, Arama sonuçlarına yorum yapma özelliği getiriyor. Eklenecek yeni özellik her kullanıcı arama sonrası karşısına çıkan sonuçların altına yorum ekleyebilecek.

Şu anda mekanlar için bu özellik aktif durumda. Google üzerinden aradığınız bir mekan ile ilgili diğer kullanıcıların yorumlarını ve puanlamaları görebiliyor ve siz de yorum ekleyerek puan verebiliyorsunuz. Google şu an mekanlar için kullanımda olan bu özelliği tüm arama sonuçlarına getirmek istiyor. İlk olarak maç sonuçları ile ilgili sonuçlarda aktifleştirilen bu özelliğin giderek genişlemesi bekleniyor.

google-arama-sonuçlarına-yorum

Google kullanacağı filtre ile en iyi yorumların gösterileceği bir sistem oluşturulacak. Bu yeni özelliğin tüm sonuçlar için kullanılabilir hale gelmesi ne zaman olacak henüz bilinmiyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status