18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Google Fotoğraflar, Canlı Albümler Limitini 20.000’e Yükseltiyor

0 42 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Google’dan Fotoğraflar uygulamasını kullananları sevindirecek bir haber geldi. Google Fotoğraflar uygulamasında bulunan Canlı Albümlerde saklanabilecek fotoğraflar için 10.000 limiti vardı. Google şimdi bu limiti 20.000’e yükseltiyor.

Google Fotoğraflar uygulaması Canlı Albümler özelliği makine öğrenimi ile çalışıyor ve gün içerisinden çekilen fotoğrafları belirli zaman dilimlerinde toplayarak bir albüm oluşturuyor. Bu özellik Fotoğraflar uygulamasında en çok kullanılan özelliklerden biri. Daha önce 10.000 fotoğraf limiti bulunan bu özellik artık 20.000 fotoğraf depolayabilecek.

google-fotograflar-canli-album-limiti-20000-oluyor

Bakıldığı zaman 10.000 fotoğraf çoğumuz için zaten çok yüksek bir limit gibi görünebilir ancak akıllı telefonlarımızın sahip olduğu kamera yetenekleri gün geçtikçe gelişiyor ve bu da insanları daha çok fotoğraf çekmeye teşvik ediyor. Dolayısıyla bu 10.000 limitinden şikayetçi olan kullanıcılar da mevcuttu. Sanıyoruz 10.000 limitinin 2 katına çıkarılmış olması kullanıcıları oldukça memnun edecektir.

Oldukça popüler olan Google Fotoğraflar uygulaması IOS, Android ve web üzerinden kullanılabiliyor. İsteyenler için uygulamanın indirme bağlantılarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Android için indirme bağlantısı

IOS için indirme bağlantısı

#teknoZip’lendi

Google Fotoğraflar uygulaması Canlı Albümler özelliği için fotoğraf limiti 10.000’den 20.000’e yükseltiliyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status