18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Google Pixel 3 Lite’ın özellikleri ve Görseli Sızdırıldı

0 92 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Pixel 3 Lite’ın Özellikleri Ve Görseli Sızdırıldı

Pixel 3’ün orta sınıfı olarak çıkartılan Pixel 3 Lite’ın görselleri ve özellikleri sızdırıldı. Cihazın kod adının “Sargo” olacağı söyleniyor.

Google-Pixel-3-Lite-ın-özellikleri-ve-Görseli-Sızdırıldı

Pixel 3 Lite’ın Özellikleri Ne Olacak?

Android 9 Pie işletim sistemiyle gelecek telefon Qualcomm Snapdragon 670 işlemcisinden güç alacak. 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama kapasitesine sahip olacak telefonun ayrıca Pixel 2’den bu yana Google telefonlarında olmayan 3,5 mm’lik kulaklık jakı ile geliyor.

Pixel 3 Lite, 12 MP arka kamera 8 MP ön kameraya sahip olacak. 5.56 inçlik ekranı olacak telefonun 2220×1080 çözünürlüğünde gelecek.

Google Pixel 3 Lite, ABD’de 400 dolar ile 500 dolar arasında satış fiyatının olması bekleniyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status