18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Google Play Store 2018’in En İyi Oyun ve Uygulamaları Açıklandı

0 107 Views
E.C.U | 3 dk okuma süresi | 6 ay önce

Google Play Store 2018’in En İyi Oyun ve Uygulamaları Açıklandı

Google tarafından Play Store’da yer alan 2018’in en iyi Android oyun ve uygulamalarını seçmek için bir oylama başlatılmıştı. Bu oylama bitti ve sonuçlar belli oldu. Google Play Store 2018 en iyi oyun ve uygulamaları açıklandı.

2018 Google Play Store En İyi Uygulama: Drops

“Kelime öğrenmenin, alışılmış, sıkıcı ezberciliğin yerine, adrenalin dolu bir oyun olabileceğini hayal edin. İşte bu Drops: “sıkıcı” kelimesini dil öğreniminden çıkartıyor. Faydalı kelimeler, muhteşem minimalist illüstrasyonlar ve hızlı mikro oyunlar aracılığıyla hafızanıza giriyor.”

2018 Google Play Store Halkın Favori Uygulaması: Spotify Music

“Nerede olursan ol doğru müzik yanında. Spotify ile müziğin dünyasına eriş. Sanatçıları ve albümleri dinleyebilir veya en sevdiğin şarkılardan oluşan kendi çalma listelerini oluşturabilirsin. Yeni müzikleri keşfetmek ister misin”? Ruh haline uygun hazır çalma listelerinden birini seç veya kişiye özel öneriler al.”

2018 Google Play Store En Eğlenceli Uygulama: VIMAGE

“Öğle yemeğinde çektiğiniz fotoğraftaki kahveyi, dumanı tüten bir kahveye dönüştürmek ister misiniz? Ya da gördüğünüz manzaraya, uçan bir sinek kuşu eklemek? Bu “sinemagraf” oluşturucu ile fotoğraflarınıza canlı öğeler entegre edin.”

2018 Google Play Store En İyi Gizli Hazine Uygulaması: Unfold

“Fotoğraf ve videoları akıllı şablonlar ve zarif yazı tipleriyle birbirine bağlayarak sosyal hikayelerinize uyumlu, şık bir görünüm kazandırın. Hikaye sayfalarınız telefonunuza kaydedilir. Böylece bu sayfaları saklayabilir ve paylaşabilirsiniz.”

2018 Google Play Store En İyi Kişisel Gelişim Uygulaması: Mimo

“Renkli ve basit bir arayüz, şimdiye kadar denediğimiz en ulaşılabilir kodlama öğrenme uygulamasının zeminini oluşturuyor. Konuşma dilindeki metinde, sadece işlemleri ezberlemenize değil kavramları anlamanıza yardımcı olacak bilgiler ayrıntılı bir şekilde açıklanıyor.”

2018 Google Play Store En İyi Günlük Yardımcı Uygulaması: Tasty

“Buzzfeed’in kendine özgü hızlı çekim yemek tarifi videolarını seviyorsanız aradığınız uygulama işte bu. Adım adım talimatların (ve döngülü videoların) yardımıyla yemek pişirin. Ravioli ve tiramisu yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.”

2018 Google Play Store En İyi Oyun: PUBG Mobile

2018 Google Play Store Halkın Favori Oyunu: PUBG Mobile

2018 Google Play Store En Rekabetçi Oyun: PUBG Mobile

2018 Google Play Store En Eğlenceli Oyun: The Sims

2018 Google Play Store En Yenilikçi Oyun: Gorogoa

2018 Google Play Store En İyi Bağımsız Yapım: Reigns: Game of Thrones

#teknoZip’lendi

2018 Google Play Store En İyi Uygulama: Drops, Halkın Favori Uygulaması: Spotify Music, En Eğlenceli Uygulama: VIMAGE, En İyi Gizli Hazine Uygulaması: Unfold, En İyi Kişisel Gelişim Uygulaması: Mimo, En İyi Günlük Yardımcı Uygulaması: Tasty, En İyi Oyun: PUBG Mobile, Halkın Favori Oyunu: PUBG Mobile, En Rekabetçi Oyun: PUBG Mobile, En Eğlenceli Oyun: The Sims, En Yenilikçi Oyun: Gorogoa, En İyi Bağımsız Yapım: Reigns: Game of Thrones
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status