20 Mayıs 2019
  • 20 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Google Play Store’dan Herkese 4 TL Oyun ve Uygulama Kredisi

0 253 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Google Play Store 4 TL’lik Mağaza İçi Oyun ve Uygulamalarda Kullanabileceğiniz Kredi Hediye Ediyor

Şu anda Google Play’i ziyaret ederek ücretsiz olarak 4 TL Google Play Kredisi alabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken Google Play uygulamanızı açmak, biraz aşağı kaydırın ve “oyunlar ve uygulamalar için 4 TL kredi” ibaresini göreceksiniz. Tıkladığınız zaman ekranınıza bir bildirim gelecek ve kredi sizin olacaktır.

Ücretsiz krediyi Daha önceden aldıysanız ( aynı hesapla) tekrar alamıyorsunuz.

google-play-4-tl-kredi-hediye-veriyor

 

Ancak, az rastlamış olsak da bazı kişilere hediye kredi verilmiyor. Google Play’in neden böyle bir şey yaptığını bilmiyoruz ama tahminimize göre daha önceden Google Play’den alışveriş yapmayanlara gönderiliyor.

Android Authority tarafından yayınlanan bir rapora göre, Google Pixel 3 ve Pixel 3 XL akıllı telefonlarını kullananlar kesin olarak ücretsiz krediden yararlanabilecek. Google Play uygulamasındaki ücretsiz Google kredisinin bir aylık son kullanma tarihi var.

Bildirim olarak gelen krediyi oyun veya uygulama satın alırken kullanabilirsiniz kredinin kullanımına örnek verecek olursak 5TL’lik uygulama veya oyun satın alacağınız zaman 4 TL’sini Google Play ödüyor. Öyleyse acele edin ve hemen 4 TL Google Play Kredisini alın.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status