21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Google Play, Yılın En Beğenilen Oyun ve Uygulamasını Kullanıcılar Seçecek

0 91 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 8 ay önce

Google Play, Yılın En Beğenilen Oyun ve Uygulamasını Kullanıcılar Seçecek

Google Play ödülleri için yarışacak olan uygulama ve oyunlar yarışıyor. Bu yıl kullanıcıların vereceği oylarla kullanıcıların favori oyun ve uygulaması seçilecek.

Google’ın düzenledi Google Play Best of 2018 ödülleri için kullanıcılar da oy kullanabilecek. En iyi oyun ve en iyi uygulamayı kullanıcıların vereceği oylar belirleyecek.

Sene içerisinde Google pek çok uygulamayı Google Play’in en iyi seçerek ödüllendirdi. Bu haftanın başında Uygulama Dizaynı dalındaki adaylarını açıklayan Google daha önce de Google Play kazananlarını açıklamıştı.

İlgili Haber: Play Store İçin Google’a Ödenecek Lisans Ücreti Belli Oldu

 

12 Kasım’da Favori Kullanıcı Oyunu ve Favori Kullanıcı Uygulaması dallarında kazananların belirleneceği oylama başlayacak. Google hesabı olan kullanıcılar 12 Kasım’dan itibaren oy kullanabilecek.

Kullanıcıların oy kullanarak belirleyeceği favori uygulama kategorisinde Netflix, Nabız, BluTV, Letgo ve Spotify gibi uygulamalar bulunuyor. Son dönemde milyonlarca kullanıcıya sahip olarak oldukça popülerleşen TikTok uygulaması da aday listesinde yer alıyor.

favori-ugulama-adaylari-

Favori oyunun seçileceği oylamanın ise epey zorlu geçecek gibi duruyor. Son dönemde oldukça popüler oyunlardan olan PUBG Mobile’de adaylardan bir. Aday listesinde ayrıca The Sims Mobile, Asphalt 9 Legends ve Clash Royal gibi oyunlar da yer alıyor.

favori-oyun-adaylari-

Kullanıcıların oylarıyla belirlenecek olan kazananlar 3 Aralık 2018’de açıklanacak.

#teknoZip’lendi

Google’ın düzenledi Google Play Best of 2018 ödülleri için kullanıcılar da oy kullanabilecek. En iyi oyun ve en iyi uygulamayı kullanıcıların vereceği oylar belirleyecek.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status