21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Google, Wear OS H Güncellemesini Duyurdu

0 54 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Google, Wear OS H Güncellemesi İle Büyük Batarya Tasarrufu Yapmayı Planlıyor

Google giyilebilir cihazlarına kullandığı işletim sistemi olan Wear OS için yeni güncelleme yapılacağını ve güncellemenin önümüzdeki birkaç ay içerisinde tüm uyumlu cihazlara geleceğini duyurdu. Yeni sürüm Wear OS H ismini taşıyacak. Güncelleme yaptıktan sonra “Sistem Versiyonu= H” yazacak.

Google-Wear-OS-H-Güncellemesi
Güncelleme ile büyük batarya tasarrufu yapılması bekleniyor. Güncellemenin içerdiği yeniliklerin listesi:

  • Batarya Tasarruf Modu Güncellemesi: Pil tasarrufunu açarak pilin ömrünü uzatabilirsiniz. Şarjınız %10’un altına düştüğü zaman sadece saati göreceksiniz.
  • Geliştirilmiş Verimlilik Modu: Saatinizle 30 dakika boyunca işlem yapmazsanız kendini uyku moduna alarak tasarruf etmenizi sağlayacak.
  • Akıllı Uygulama Devam Desteği Tüm Uygulamalara Sunuldu: Uygulamaları en son açık bıraktığınız yerden devam ettirebileceksiniz.
  • İki Adımda Kapatma Modu: Saatinizi kapatmak için güç düğmesine basılı tuttuğunuz zaman “kapat” veya “yeniden başlat” seçeneği karşınıza çıkacak.

Google güncellemenin parça parça yapılacağını bunun yüzünden birçok cihazın Wear OS H ile ilk başta uyumlu olmayacağını açıkladı. Güncellemenin kullanılabilirliğini üreticisi belirleyecek.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status