Ana sayfa İnternet Görüntülü Görüşmede Yeni Dönem Başlıyor!

Görüntülü Görüşmede Yeni Dönem Başlıyor!

Turkcell'in son zamanlar popüler uygulaması BİP, görüntülü görüşmede yeni bir dönem açıyor. Tüm detaylar haberimizde..

31
0
PAYLAŞ
BİP Grup Görüntülü Görüşme

Türkiye’den çıkan ve tamamen  yerli imkanlarla yapılmış olan BiP,  yeni özelliği sayesinde büyük bir ihtiyacı giderecek. Ayrıca BiP Türkiye’de bir imza atacak. Yeni gelen bu özellikle beraber BiP artık kullanıcılarına 6 kişiye kadar aynı anda yüksek görüntü ve ses kalitesinde görüşme  imkanı sunacak. Konuşma gruplarının en sıkıntılı durumlarından bir tanesi olan aynı anda görüntülü ve sesli konuşmaya şans tanıyan bu özelliğin yanı sıra, grup istediği zaman sevintilerini ve üzüntülerini sesli veya görüntülü bir şekilde paylaşma şansına sahip olacak.

Yeni gelen bu özellik sayesinde kurban bayramında bir arada bulunamayan aileler görüntülü arama açarak hasret giderebilecek ve bayramlaşabilecek.

15 Milyon Kullanıcısıyla Büyüyor!

Dünyada 192 ülkede kullanılan ve yaklaşık olarak 15 milyon kullanıcıya sahip olan ülkemizin  anlık mesajlaşma uygulaması BiP, hem yurt dışında hem yurt içinde kullanıcılarının ücretsiz bir şekilde konuşturuyor.

BiP’te Çoklu Görüntülü Görüşme Nasıl Yapılıyor?

  • Çoklu görüntülü özelliğini kullanmak için uygulamayı son sürümüne güncellemeniz gerekli,
  • Uygulamayı son sürüme güncelledikten sonra mevcut bir grup açmanız  veya yeni bir gruba katılmanız gerekiyor.
  • Daha sonra sohbet penceresinin üst kısımında yer alan  çoklu kamera butonuna tıklayarak görüntülü görüşmeyi başlatabilirsiniz.
  • Kullanıcılar grupta görüntülü arama görüşmesi var ise görüşmeye sonradan katılım sağlayabilirler. Konu hakkında gelişme olduğu takdirde sitemiz üzerinden bilgilendirme yapacağız. Sorularınızı yorum  kısmından bize yöneltebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here