Ana sayfa Oyun Gta 6’dan İlk Bilgiler Geldi!

Gta 6’dan İlk Bilgiler Geldi!

Bilgisayar dünyasının efsanevi oyun serisi GTA 6 ile yoluna devam ediyor. Sevenlerinin merakla beklediği oyun hakkında ilk bilgiler geldi! İşte o bilgiler...

21
0
PAYLAŞ
Gta 6'dan İlk Bilgiler Geldi!

Bilgisayar dünyasının efsanevi oyun serisi GTA 6 ile yoluna devam ediyor. Sevenlerinin merakla beklediği oyun hakkında ilk bilgiler geldi!

Rockstar Games tarafından yıllardır geliştirilen dünyanın en ünlü oyunlarından Grand Theft Auto bilinen adıyla GTA’nın yeni oyunu GTA 6 ile ilgili somut bilgiler ortaya çıktı.

Sıcak bilgilere göre Tim Neff, GTA 6 için bir hareket yakalama özelliği olan, Motion Capture üzerine çalışıyor. Motion Capture gerçek insandan algıladığı hareketleri 3 boyutlu karakterlere aktarmaya yarıyor. Motion Capture AAA oyunlarının neredeyse hepsinde kullanılmakta.

Motion Capture Gta 6 ilk Bilgiler
Motion Capture Gta 6 ilk Bilgiler

Asıl gündeminde Red Dead Redemption 2 olan ve bununla uğraşan Rockstar Games’in  gizlice GTA 6 üzerinde çalıştığı biliniyordu. Ancak ne kadar bilinse de somut olarak hiçbir kanıt yoktu. Bu durum oyun severleri üzüyordu. 2018’e birkaç gün kala, 2018’de satışa çıkacak olan Red Dead Redemption 2 oyununda da kullanılacak olan Motion Capture için çalışan Tim Neff yayınladığı listesine GTA 6’yı da ekledi.
Önceden de bu listesini yayınlayıp sonra tekrar kaldıran Tim Neff listesini tekrar yayınlamasıyla GTA 6 projesinin başladığını bir nevi kanıtlamış oldu.

Gta 6'dan İlk Bilgiler Geldi!
Gta 6’dan İlk Bilgiler Geldi!

Bu şu anlama geliyor Neff GTA’6 bir karaktere hayat verecek. Tabi asıl söz sahibi Rockstar Games bu konuda şuan bir açıklama yapmadı. İlerleyen günlerde konuyla ilgili açıklama yapması muhtemel.
Oyunun 2018 yılında duyurulma ihtimali yok. Ancak 2019 sonbaharı veya 2020 olası tarihler. Hatta çoğu kişiye göre PS5 ile GTA 6, oyun dünyasında birlikte boy gösterecek. Bakalım neler olacak hep birlikte göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here