18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Haftanın fragmanları; True Detective, Once Upon a Deadpool, Godzilla ve daha fazlası

0 53 Views
Berkay | 2 dk okuma süresi | 5 ay önce

İlerleyen günlerde vizyona girecek ve girmiş olan yeni filmlerin ve dizi sezonlarının fragmanlarını sizler için derledik.

ONCE UPON A DEADPOOL

Bir Zamanlar Bir Deadpool, Amerika Birleşik Devletleri dışında hiçbir ülkede vizyona girmeyecek. ABD’de de ise film sadece 1 dolarlık biletlerle izlenebilecek. Filmden elde edilecek tüm gelir ise bir kanser vakfına bağışlanacak.

GODZILLA: KING OF THE MONSTERS

2014 Godzilla’nın büyük bir hayal kırıklığı olduğunu düşünmüştük. Yeni filmde Godzilla’nın Mothra, Rodan ve ezeli düşmanı olan üç başlı King Ghidorah ile çatışması ve bu esnada insanlığın var oluşunun dengesini bozması konu ediliyor. 31 Mayıs 2019’da çıkıyor.

TRUE DETECTIVE

Sevilen dizinin yeni sezonu 13 Ocak 2019’da geliyor.

HOTEL MUMBAI

2008 yılında Mumbai’de düzenlenen 2008 terörist saldırılarında bir otelde yakalanan iki kişinin etrafında bir gerilim yaratan filmin son derece ciddi bir konusu var ve şu an için bunun neye benzediğini görüyorsunuz. 29 Mart 2019’da çıkıyor.

PLAYMOBIL: THE MOVIE

Playmobil animasyon karakterlerinin yer aldığı animasyon filmi 30 Ağustos 2019’da vizyona giriyor.

STAR TREK: DISCOVERY

Star Trek: Discovery hayranları için ayrı bir haber yapmıştık. Aşağıda bulabilirsiniz.

İlgili Haber: Star Trek: Discovery 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı

TRIPLE FRONTIER

Beş eski Özel Kuvvetler operasyon askeri, Güney Amerika’nın seyrek nüfuslu sınır bölgesinde bir soygun planlamak için bir araya gelir. Netflix bu filmi sinemalarda da yayınlıyor, bu yüzden şirketin başarı için büyük umutları var. Mart ayında çıkıyor.

THE UMBRELLA ACADEMY

Dizide, birbirleriyle pek anlaşamayan bir ailenin hikayesi anlatılıyor. Akademidekiler kendilerini büyüten babalarının gizemli ölümünü çözmek için bir araya geliyorlar. Umbrella Akademisi, gerçekten ilginç, stilize ve eğlenceli bir dizi gibi gözüküyor. Dizi 15 Şubat 2019’da başlıyor.

BRIGHTBURN

Süper kahramanları severiz, özellikle de çocuk olanları. Peki bu çocuk süper kahraman yanlış tarafta yer alırsa? Bu fragmanı gerçekten beğendiğimden emin değilim, ama kesinlikle ilginç. 27 Mayıs 2019’da çıkıyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status