22 Mayıs 2019
  • 22 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Hızlı Bluetooth Eşleme Özelliği Daha da Kolaylaşıyor

0 83 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Hızlı Bluetooth eşleme özelliği mail adresi ile bağlı cihazlarda otomatik olarak bağlanacak

Güncelleme Android 6.0 üzerini çalıştıran cihazlarda kullanılabilir

Google, uyumlu Bluetooth cihazlarını yakın mesefade tuttuğunuzda otomatik eşleştirilmesini sağlayan özelliği güncelliyor. Aynı Google hesabını paylaşan telefon, tablet ve dizüstü bilgisayarlarda eşleştirdiğiniz cihazlar mail adresinize bağlı olacak. Yani diğer cihazlardan mail adresinize giriş yaptığınızda mail adresinize bağlı bluetooth cihazlarla otomatik olarak bağlanacak.

Örneğin, kulaklıklarınızı telefonunuza bağladınız, o hesaba bağlı tüm cihazlar kulaklıklarınızla otomatik olarak eşleşecek.

AirPods’lar da watchOS ve MacOS sistemleriniz aynı iCloud hesabına bağlı olduğu sürece, Apple cihazları arasında herhangi bir eşleştirmeye gerek kalmadan otomatik olarak bağlanabilmekteydi.

AirPods’lar gibi, uyumlu Bluetooth cihazları da Android ürün veya Chromebook’larınızla kolayca yakınlaştırarak eşleştirilebilir.

Güncelleme, Android 6.0 ve sonraki sürümleri çalıştıran cihazlarda yayında. Önümüzdeki yıl Chromebook’larda kullanıma sunulacak.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status