21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Honor 8X A101 İle Gelecek

0 168 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 8 ay önce

Honor 8X A101 İle Gelecek

Geçtiğimiz hafta Honor 8X’in Türkiye’de satışa çıkacağı haberini yapmıştık. Türkiye’ye getirdiği her modelini farklı bir mağaza aracılı ile satışa sunan Honor’un 8X modelinin de satılacağı mağaza belli oldu. Honor 8X A101 ile geliyor.

İlgili Haber: Honor 8X 6 Kasım’da Türkiye’de Satışa Çıkıyor

 

Huawei’nin alt markası olarak konumlandırdığı Honor’un 8X modelinin Türkiye’de satışa çıkacağı tarih 6 Kasım olarak söylenmişti ve geçtiğimiz hafta bunun haberine sitemizde yer vermiştik. Ancak yeni gelen bilgilere göre telefonun 9 Kasım’da gelecek gibi duruyor. Honor 8X bu tarihte A101’in çevrimiçi mağazasında satışa sunulacak ve fiziksel mağazalarda satılmayacak.

honor-8x-a101-ozellikleri

6,5 inç 2340 x 1080 çözünürlükte bir ekrana sahip olan cihaz gücünü 12 nanometrelik Kirin 710 işlemcisinden alıyor. Çentikli tasarımı ile gelen cihazın ekran gövde oranı yüzde 91. 4 GB ve 6 GB olmak üzere iki ayrı RAM kapasitesi seçeneği sunulan cihazın ayrıca 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı dahili depolama seçeneği mevcut. Cihazda 20 MP ve 2 MP’lik çift arka kamera ve 16 MP’lik bir ön kamera ve 3750mAh gücünde bir pil bulunuyor.

Önümüzdeki hafta A101 çevrimiçi mağazasında satışa sunulacak telefonun fiyatı is 2299 lira olacak.

#teknoZip’lendi

Geçtiğimiz hafta Türkiye’ye geleceği Haberini yaptığımız Honor 8X’in satılacağı mağaza belli oldu. Honor 8X önümüzdeki hafta A101 çevrimiçi mağzasında satışa çıkacak.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status