18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Honor 8X Türkiye’de Satışa Çıktı

0 124 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 6 ay önce

Honor 8X Türkiye’de Satışa Çıktı

Honor 8X düzenlenen bir etkinlik ile resmen Türkiye girdi. Telefon yanında bluetooth kulaklık hediyesi ile birlikte satılacak.

Honor tarafından düzenlenen lansman ile Honor 8X’in Tükiye’de satışa çıktığı resmen duyuruldu. Lansmana özel olarak Huawei AM61 Bluetooth kulaklık hediyesi ile birlikte satılacak modelin satış fiyatı daha önce haberini yaptığımız gibi 2229 lira.

İlgili Haber: Honor 8X A101 İle Gelecek

6 Kasım itibari ile A101 çevrimiçi mağazaları aracılığıyla satışa çıkan telefon 15 Kasım’dan itibaren fiziksel mağazalarda olacak. Kulaklık hediyesi ise 15 Kasım’a kadar internet üzerinden verilecek siparişler için geçerli ve 200 adet ile sınırlı.

honor-8x

6,5 inç 2340 x 1080 çözünürlükte bir ekrana sahip olan cihaz gücünü 12 nanometrelik Kirin 710 işlemcisinden alıyor. Çentikli tasarımı ile gelen cihazın ekran gövde oranı yüzde 91. 4 GB ve 6 GB olmak üzere iki ayrı RAM kapasitesi seçeneği sunulan cihazın ayrıca 64 GB ve 128 GB olmak üzere iki farklı dahili depolama seçeneği mevcut. Türkiye’de satılacak versiyonu ise 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolamaya sahip olan versiyon olacak. Cihazda 20 MP ve 2 MP’lik çift arka kamera ve 16 MP’lik bir ön kamera ve 3750mAh gücünde bir pil bulunuyor.

İlgili Haber: Honor 8X Netflix İşbirliği İle Geliyor

#teknoZip’lendi

Honor tarafından düzednlenen lansMAN ile Honor 8X’in Tükiye’de satışa çıktığı resmen duyuruldu. Lansmana özel olarak Huawei AM61 Bluetooth kulaklık hediyesi ile birlikte satılacak modelin satış fiyatı daha önce haberini yaptığımız gibi 2229 lira.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status