18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

House of Cards Final Sezonu Yayınlandı

0 56 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

House of Cards Final Sezonu Yayınlandı

Şimdiden klasikler arasında yerini alan House of Cards final sezonu ile izleyiciyle buluştu.

House of Cards daha önce BBC’nin aynı isimli dizisinden uyarlanan bir yapım. Hayatı Beyaz Saray’da geçen bir politikacıya Dışişleri Bakanlığı vadedilir ancak sonrasında bu görev başkasına verilince tüm politikacıların kirli çamaşırlarını bir bir ortaya çıkarmak için çalışmaya başlar. 2013 yılında yayınlanmaya başlanan dizi gördüğü büyük ilgi ve beğeni ile şimdiden klasikler arasında yerini almayı başardı bile.

Dizinin başrolü olan Kevin Spacey’nin adının karıştığı cinsel taciz skandalları sebebiyle Netflix dizinin çekimlerini durdurma kararı almıştı. Kevin Spacey’nin bu skandalların ardından diziden atılması sebebiyle final sezonunun senaryosu baştan yazıldı. Ve yaşanan aksiliklerin ardından House of Cards’ın final sezonu resmen yayınlandı.

50 Emmy ödülü için aday gösterilmiş olan dizi bu ödüllerden 6 tanesini kazanmayı başarmıştı. Golden Globe ve BAFTA gibi büyük ödüller de dahil toplam 201 ödül için aday gösterilen House of Cards bu ödüllerden 21 tanesini almayı başardı. Yayınlanan 6. sezonu ile final yapacak olan diznin son sezonu toplam 8 bölümden oluşuyor. Yayınlanan bu final sezonu ile ilgili gelen ilk yorumlar ise şimdilik olumlu görünüyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status