18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

HTC U11 Life, Android 9 Pie Güncellemesi Almaya Başladı

0 73 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

HTC Telefonlarının Arasından İlk Android 9 Pie Güncellemesini Alan Telefon, HTC U11 Life

Android 9 Pie HTC U11 Life’a geliyor. Android 9 Pie, ağustos ayında piyasaya sunulduğundan beri akıllı telefonlarada ki yerini yavaş yavaş  almaya başladı. İşetim sistemi gücellemesi alan telefonların arasına HTC U11 Life’da katıldı. Android 9 Pie güncelleesi alan ilk HTC cihazı oldu.

HTC-U11-Life-Android-9-Pie-Güncellemesi-Almaya-Başladı-detaylar-haberimizde

HTC U11 Life yazın tanıtıldıktan daha sonra Oreo güncellemesini alarak, kutudan çıkmıştı. U11 Life’ın, uluslararası Android One cihazı olduğu için güncellemeyi alan modellerden birincisi olması mantıklı. HTC U11 Life’a Avrupa,’da yayınlanmaya başladı yakında tüm U11 Life kullanıcılarına dağıtılması bekleniyor.

HTC U11 Life’a gelen güncelleme diğer HTC cihazları için umut taşıyor. HTC ailesinin Android 9 Pie güncellemesi alması yakındır. HTC firması, U12 +, U11 ve U11 + ‘ınde yakında Android 9 Pie güncellemesi alacağı söyledi.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status