18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Huawei, İlk Deneyim Mağazasını İzmir’de Hediyelerle Açıyor

0 22 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 4 ay önce

Huawei Türkiye, ilk deneyim mağazasını 9 Şubat Cumartesi günü İzmir’de açıyor. Açılış indirimleri ve hediyeleri de beraberinde getiriyor. Huawei’nin Türkiye’deki ilk deneyim mağazası MaviBahçe Alışveriş Merkezi‘nde açılıyor. Huawei’nin akıllı telefonları, dizüstü bilgisayarları ve son teknolojilerini bulabilecekleri bir ortam sunan yeni mağazayı merakle bekliyoruz.

Açılış indirimleri de beraberinde getiriyor

Huawei Türkiye, bu açılışla birlikte kullanıcıları sevindirmekte kararlı. 9 Şubat tarihinde açılacak deneyim mağazasında kullanıcıları indirimler ve hediyeler bekliyor.

Deneyim mağazasından ilk 100 satın alım yapan kişiye %20, ikinci 100 satın alım yapan kişiye %18, üçüncü 100 satın alım yapan kişiye ise %15 indirim uygulanacak.

Bu indirimler 9 Şubat ve 10 Şubat tarihlerini kapsıyor. 10 Şubat günü indirim oranları %15, %12 ve %10 olarak belirlenmiş durumda.

İlk 100 Kişiye Huawei Ürünleri Hediye!

Açılışa özel yapılan indirimlerin yanı sıra kullanıcılara hediyeler de verilmekte.

İlk 100 kişiye Huawei Tripod Selfie Stick, ilk 50 kişiye Moonlight Selfie Stick, ilk 50 kişiye Huawei Quick Car Charger, ilk 200 kişiye ise Huawei Sport Armband hediye edilecek.

Şubat ayı boyunca telefon temizliği Huawei’den

Şubat ayı boyunca Huawei Deneyim Mağazası’nı ziyaret edecek Huawei akıllı telefon kullanıcıları ücretsiz telefon temizliğiücretsiz ekran koruyucu film uygulaması ve ücretsiz Huawei telefon çantası hediyesi fırsatlarından yararlanabilecekler.

Huawei Deneyim Mağazası’ndan akıllı telefon satın alacak kullanıcılara ise VIP Kart verilecek. VIP kart 1 yıl boyunca geçerli olacak ve kullanıcı, mağazanın teknik servisinde ücretsiz olarak bir kere toz temizliği ve iki kere ekran koruma hizmeti alabilecek.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status