23 Mayıs 2019
  • 23 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Huawei P10 Android 9 Pie Güncellemesi Yayınlandı

0 63 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 5 ay önce

Yıl sonuna gelirken Android güncellemeleri hız kazanmış durumda. Bu konuda yeni bir haber ise son yıllarda önemli bir yükseliş yakalamış olan Huawei tarafından geldi. Huawei P10 Android 9 Pie güncellemesi EMUI 9 ile birlikte yayınlandı.

Huawei kamera noktasında Leica ile yapmış olduğu iş birliği sonrasında hızlı bir yükseliş ivmesi yakaladı. Huawei P10 modeli ise 2 yıl önce yine Leica iş birliği ile çift arka kameralı olarak piyasaya çıkan bir model. Çoğu yeni amiral gemisi cihazda dahi Android 9 Pie göremeyebiliyoruz ancak Huawei 2 yıl önce piyasaya çıkmış cihazı için bu güncellemeyi yayınlayarak Huawei P10 kullanıcılarını sevindirdi.

huawei-p10-android-pie-guncellemesi-yayinlandi

Huawei P10 Android 9 Pie Güncellemesi EMUI 9 ile Birlikte Geliyor

Huawei P10 Android 9 Pie güncellemesi ile ilgili ilk bilgiler Malezya’dan geldi. Cihaza Android 9 Pie güncellemesi Huawei’nin en yeni kullanıcı arayüzü olan EMUI 9 ile birlikte geliyor.

Güncelleme şimdilik çift sim kart destekli VTR-L29 model numaralı versiyon için yayınlanmış durumda. Ancak kısa süre içerisinde güncellemenin tek sim kart destekli olan VTR-L09 model numaralı cihazlara da gelmesi bekleniyor.

EMUI 9 ile birlikte gelen Android 9 Pie güncellemesinin boyutu yaklaşık 3.38 GB. Güncelleme ile birlikte Android 9 Pie’ın standart yeniliklerinin cihaza gelmiş olduğu görülüyor. Ancak Huawei tarafından geçtiğimiz aylarda tanıtılan ve birçok modele de gelmiş olan GPU Turbo özelliği bu güncelleme ile gelen yenilikler arasında bulunmuyor.

Huawei P10 Özellikleri

Boyutlar: 45.3 x 69.3 x 7 mm 145 gram
Ekran: 5.1 inç Full HD, NEO IPS
İşlemci: Kirin 960
GPU: Mali-G71MP8
RAM: 4 GB
Depolama: 32 GB / 64 GB
Kamera: 20 + 12 MP çift arka kamera, 8 MP ön kamera
Batarya: 3200 mAh
İşletim sistemi: Android 7.0 Nougat

#TeknoZip’lendi

Huawei P10 Android 9 Pie güncellemesini yayınladı. Güncelleme EMUI 9 ile birlikte geliyor ve yaklaşık 3.38 MB boyutunda.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status