21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Huawei Yeni Telefonları İçin Marka Başvurusu Yaptı

0 81 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Huawei Firması, Alt Markası Olan Honor İçin İsim Tescil Başvurusu Yaptı

Huawei, yeni çıkartacağı akıllı telefonlar için birden fazla marka başvurusu yaptı. Başvurduğu markalardan yola çıkarak bu markaların, Honor adlı telefon serisine ait olduğunu düşünüyoruz.

Honor’a ait 9N ile 8C isimli akıllı telefon var ve başvurduğu markaların bu telefonların sonraki serisi olması bekleniyor. Çinli telefon şirketi Huawei’nin başvurduğu markalar; 10N, 20C, 20N, 30C, 30N, 40C, 40N, 50C ve 50N’dir

Huawei-Firması-Alt-Markası-Olan-Honor-İçin-İsim-Tescil-Başvurusu-Yaptı

Huawei, Honor markasında amiral gemilerinde yaptığı adlandırma sistemine benzer sistem kullanıyor. Huawei P10’dan sonra P20 isminde akıllı telefon çıkartmıştı. Honor 10N’den sonra 11N yerine 20N isminde akıllı telefon çıkacağına kesin gözüyle bakabiliriz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status