18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Huawei’in Yeni Amiral Gemisi: Huawei Honor View 20

0 129 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Huawei Honor View 20, Kasım 2018’de Geliyor

Huawei bu yıl amiral gemisi çıkarmaya doymuyor. Huawei Honor View 20 geliyor! Model numarası VCE-AL00 and VCE-TL00 olan telefon 3C sertifikasında ortaya çıktı. Telefonun tasarımının Huawei Honor View 10’a benzeyeceği tahmin ediliyor.

huawei-honor-20-3c-kayitlari

Telefonun önce kasım ayında Çin’de, ardından da aralık ayında tüm dünyada satışa sunulması bekleniyor. Telefonun tasarım detayları da merak ediliyor ancak herhangi resmi veya sızdırılmış bir görsel mevcut değil. Muhtemelen Huawei Honor View 10’a benzeyen bir telefon olacak.

huawei-honor-20-3c

Telefonun özellikleri henüz bilinmiyor ama Kirin 980 yonga seti kullanan EMUI 9.0 tabanlı Android Pie işletim sistemi ile gelmesi bekleniyor. Yukarısında çentik bulunduran büyük bir ekran da cabası. Büyük ekranlı Honor telefonlarda genelde 3 kamera oluyordu. Huawei Honor 20 View’de de 3 kamera olacağını tahmin ediyoruz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status