18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Huawei’nin Ekran Tasarımı Değişebilir

0 71 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Yeni Çıkacak Huaweilerin Ekran Tasarımı Değişebilir

2018 yılı çentikli telefon yılı oldu ancak 2019 yılında telefon markaları bu özelliği kullanmayacak gibi duruyor. Yeni trend görüntü kesintileri olabilir. Samsung’un yeni Infinity-O panelini duyurmasından sadece birkaç gün sonra, Huawei benzer bir kavramla ilgili bir patent aldı.

Huaweinin-yeni-aldığı-patenti

Samsung’un yeni ekranını bilmeyenler için, ekranın sol üst köşesinde kameraya ayrılmış dairesel alan mevcuttur. Huawei’nin konseptine gelirsek, ön tarafta sadece ahize gözüküyor. Ahize ile sensörlerin yan yana olması olası fakat ön kameranın nerede olacağı soru merak konusu.

Huawei mart ayında açıklanması beklenen P30 serisinde bu tasarımı kullanması olası fakat kesin değildir.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status