Ana sayfa İnternet Instagram Hikayeleri Web Arayüzüne Geldi!

Instagram Hikayeleri Web Arayüzüne Geldi!

Instagram hem web arayüzü hem de mobil uygulamasına getirmiş olduğu yeni muhteşem özelliklerinin duyurusunu yaptı. Peki, Instagram'ın getirdiği yeni bu özellikler neler? İşte tüm merak edilenler haberimizde...

32
0
PAYLAŞ
Instagram Hikayeleri Web Arayüzüne Geldi!

Instagram hem web arayüzü hem de mobil uygulamasına getirmiş olduğu yeni muhteşem özelliklerinin duyurusunu yaptı. Hepimizin de bildiği üzere daha önceden Instagram’ın Web sitesinde hikayeleri göremiyorduk. Bundan böyle Instagram web kullanıcıları da Hikayeler kısımında ki paylaşımları görecekken, iOS ve Android uygulamalarına ise  hava durumundan ilham alan yüz filtreleri geldi.

Instagram’dan Web ve Uygulama Yenilikleri

Instagram uygulamasında olduğu internet sitesinde de hikayeler en üste yer alacak ve uygulamada olduğu gibi bunlara tıklayarak insanların neler attığına bakabileceksiniz. Ayrıca sosyal medya devi Instagram, gelecek aylarda mobil tarayıcılarla web’ten de gönderim yapma olanağı sunmanın peşinde.

Instagram Mobil Web Yüz Filtreleri

Ayrıca Haziran ayı içerisinde Instagram’ın sevilen özelliği hikayeleri günlük en az  250 milyon  kişinin kullandığını belirtelim. Mobil uygulamalara gelen hava durumundan faydalanan yüz ifadeleri uygulamaya ayrı bir eğlence ve farklılık kazandırmış diyebiliriz.

Yeni gelen bu seçeneklerin içerisinde mutlu güneş, üzgün yağmur bulutu, sinirli sağanak ve havalı bir güneş gibi ifadeler yer alıyor. Normal bilgisayardan web sürümüne giriş yaptığımız zaman karşımıza herhangi bir hikaye bölümü çıkmıyor. Akıllı telefonunuzun tarayıcılarından girmeniz gerekiyor. Yeni gelen bu özellikler açıkçası işimizi kolaylaştırır olmuş. Özellikle hava durumuna göre gelen bu emojiler oldukça güzel olmuş diyebiliriz.

Peki, siz yeni gelen bu güncellemeler hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorum yaparak bizlere görüşlerinizi bildirebilirsiniz. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here