17 Mayıs 2019
  • 17 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Instagram Hikayelerinde Shazam Dönemi

0 99 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Shazam’da Arattığınız Şarkıları, Instagram Hikayenizde Paylaşın

Instagram daha fazla uygulama ile entegre oluyor. Bugün Shazam, kullanıcıların arattığı şarkı sonucunu anında instagram hikayelerinde paylaşmasını sağlayacak olan yeni bir özellik açıkladı. Bu özelliği kullanabilmek için Shazam ve Instagram’ın en son sürümlerinin yüklü olması lazım.

instagram-shazam

Bunu yapmak için herhangi bir şarkıyı Shazam’da aratın ve ardından paylaş düğmesine dokunun. Her iki uygulamanın son sürümünü kullanıyorsanız, Instagram’da paylaş seçeneği karşınıza çıkacaktır. Instagram hikayenizde paylaştığınız şarkıya tıklayan arkadaşlarınız Shazam yönlendirilerek şarkı hakkında detaylı bilgiye ulaşacaklar.

Shazam, bu özelliği bugün iOS kullanıcılarına sunulacağı söyleniyor. Android için kesin bir tarih verilmedi.

#teknoZip’lendi

Shazam’da arattığınız şarkıları, Instagram hikayenizde paylaşabileceksiniz. Bu özelliğin bugün iOS kullanıcılarına sunulması bekleniyor. Kesin bir tarih olmasa da, bu özelliğin yakında Android’e geleceği söyleniyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status