16 Mayıs 2019
  • 16 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Instagram İşletme Profili Olanlar İçin Ürün Etiket Özelliği Geliyor

0 86 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Instagram İşletme Profili Olanlar İçin Sponsorlu Reklamlara Ürün Etiketi Ekleme Özelliği Geliyor

Dünyanın en büyük sosyal medya platformlarından olan Instagram yeniliklere doymuyor. Instagram Black Friday (Kara Cuma) ve yılbaşı yaklaşırken işletmelerin hoşuna gidecek bir özellik ile karşımıza çıktı. İşletme profili olan kişilere, Instagram sponsorlu reklamlara ürün etiketi ekleme özelliği geliyor.

instagram-ürün-etiketi-özelliği-geliyor

Instagram’da sponsorlu reklam olarak karşımıza çıkan ürünlerin fiyat etiketini görebileceksiniz. Etikete tıklayarak ürün hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz. Ziyaret ettiğiniz ürünün yanında benzer fiyat etiketi taşıyan başka ürünlerde gösterecek.

Hoşunuza giden ürünleri kaydedebilir sonrada inceleyebilirsiniz. Kayıt ettiğiniz ürünler otomatik olarak alışveriş koleksiyonu oluşturuyor. Böylece ürünlere daha sonra bakmanız kolaylaşıyor.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status