Ana sayfa Sosyal Medya Instagram Sonunda Beklenileni Yaptı!

Instagram Sonunda Beklenileni Yaptı!

Instagram tarafından Şubat ayında getirilmiş olan galeri özelliği için bir çok kişinin uzun zamandan beridir beklediği özellik getirildi. Artık fotoğraflarınızı çok rahat bir şekilde paylaşabileceksiniz!

24
0
PAYLAŞ
Instagram Galeri Özelliği Kırpma

Bir çok Instagram kullanan kişi bundan sonra çoklu fotoğraf ya da başka bir deyişle albüm paylaşımı yaptıkları zaman fotoğraflarının orjinal halini saklayabilecekler. Şimdi bir çoğunuz bu özelliğin ne olduğunu merak etti. Bu özellik gerçekten bir çoğumuzun uzun zamandan beridir beklemiş olduğu bir özellik. Sizleri daha fazla bekletmeden bu özelliğin detaylarına geçelim.

Instagram Galeri Özelliğinde Yeni Dönem!

Bundan böyle sosyal medya uygulaması Instagram, tek bir gönderide birden fazla fotoğraf veya video paylaştığınız zaman bunları mecbur olarak kırpmayacak. Yani arkadaşlar kısa olarak dile getirmek gerekirse kırpılmış grup fotoğraflarını veya videolarını orjinal şekilde paylaşmak için üst üste gönderi atmanıza gerek kalmayacak. Günümüzde oldukça sık kullanılan sosyal medya uygulaması, Şubat ayında getirdiği bu özellikle adeta kullanıcılarına çok büyük bir kolaylık sağladı diyebiliriz.

Instagram Galeri Özelliği Kırpma - Instagram Galeri Özelliği

Instagram tarafından kademi bir şekilde  dağıtımına başlatılan bu özellik çok kısa zaman sonra herkese açılmış olacak. Bildiğiniz üzere bundan kısa zaman önce Instagram, yorumlara fotoğraf ve video ile yanıt verme, yeni başlıklandırılmış yorumlar ve yeni yorum filtresi gibi bir çok özelliği getirmişti. Ayrıca bunun yanı sıra Instagram Live için yeni iki kişili video yayın özelliğinin de test aşamasında olduğu belirtilmekte. Fakat ne kadar doğru haber onu bilemiyoruz, çünkü henüz kesin bir sızıntı veya resmi açıklama yok. Gelişmeler yaşandıkça sitemiz üzerinden sizlere bilgi vereceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here