21 Mayıs 2019
  • 21 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root#



 
Yeni

Instagram’a Yeni Güncelleme Geliyor, Profil Tasarımı Değişecek

0 116 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Instagram’ın Profil Tasarımı Değişecek

Dünyanın en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’da, değişim rüzgarı devam ediyor. A.I (yapay zeka) fitresi ve yeni güvenlik özellikleriyle, Snapchat gibi rakipleri üzerinde güçlü bir platform olma yolunda hızlı ilerleyen Instagram’ın, profil tasarımı değişiyor. Yeni profil sayfası, bütün ülkelerde kullanıma sunulmasa da yakında yapılacak bir güncelleme ile tüm kullanıcıların kullanımına sunulması bekleniyor.

Instagram-profil-değişiyor

Yeni tasarımda göze çarpanlar: profil resmi sağ konumlandırılmış, biyografi ön plana çıkarılmış ve sol tarafa alınmış, takipçi ve takip edilen kısmı küçültülerek biyografinin altına alınmış, kullanıcı adı sol tarafta ve üst panel küçültülmüş. Şuan test aşamasında olan profil tasarımının yakında kullanıcılara sunulması bekleniyor.

#teknoZip’lendi

Instagram’ın profil sayfası değişiyor. Yeni tasarımda göze çarpanlar: profil resmi sağ konumlandırılmış, biyografi ön plana çıkarılmış ve sol tarafa alınmış, takipçi ve takip edilen kısmı küçültülerek biyografinin altına alınmış, kullanıcı adı sol tarafta ve üst panel küçültülmüş. Tasarımın yakında tüm kullanıcılara sunulması bekleniyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status