20 Mayıs 2019
  • 20 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Instagram’da Ne Kadar Zaman Geçirdiğinizi Görebileceksiniz

0 59 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Sosya Medya Devlerinden Olan Instagram’da, Ne kadar zaman Geçirdiğinizi Artık Bileceksiniz

Sosyal medya devlerinden Instagram’a bir yenilik daha geliyor. Geçen yıl yapılan araştırmada, insana en fazla zarar veren sosyal medya platformu Instagram seçilmişti. Bu kararı tersine çevirmek isteyen Instagram’ın yeni CEO’su Adam Mosseri, Instagram’a yenilikler getiriyor.

Artık Instagram’da geçirdiğiniz zamanı günlük, haftalık ve aylık olarak görebileceksiniz. Böylece Instagram’da geçirdiğiniz süreyi sınırlandırabileceksiniz. Haftalık 10 saatten fazla zaman geçirmek istemiyorsanız bunu imkan tanıyor.

osyal-medya-devi-instagrama-geçirdiğiniz-zamanı-ayarlayabilme-özelliği-geliyor

Geçirdiğiniz süreyi sınırlayınca ve zaman dolunca uygulama hemen kapanmayacak veya uygulamanın açılması engellenmeyecek. Ekrana hatırlatıcı çıkacak. Özelliğin yakın zamanda çıkması bekleniyor.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status