21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Instagram’da Yeni Reklam Dönemi Başlıyor

0 63 Views
Erkan | 0 dk okuma süresi | 8 ay önce

Instagram’da Reklam Seçenekleri Artıyor

Sosyal medya devlerinden olan Instagram, para kazanmanın yeni yollarını arıyor. Instagram, Instagram hikayeleri için “Tanıt” adını verdiği yeni reklam stratejisini tanıttı

Tanıtılan reklam stratejisine göre, işletme sayfalarının slayt gösterilerini daha çok kullanıcıya göstermesine olanak tanıyor. Hikayelerin hedef kitlesini ve konumunu, reklam veren kişi seçebilecek. Bu özellik test aşamasında ve beta kullanıcılarına sunuluyor.

Sosyal medya danışmanı Matt Navarra, yeni reklam türünün ekran görüntülerini paylaşıldı.

Matt Navarra-ınstagram

Özelliğin ne zaman yayınlanacağı belli değil.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status