21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Instagram’ın Kaydedilenler Kısmı Değişti

0 126 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Sosyal Medya Devlerinden Instagram’ın Kaydedilenler Kısmı Değişti

Sosyal medya devlerinden olan Instagram’ın kaydedilenler tüm kullanıcılar için değişti. Kaydettiğiniz videoları önceden yan yana kutucuk şeklinde görünüyordu şimdi kaydettiğiniz videolar klasör şeklinde gözüküyor.  Bu yeni özelliğin ismi Instagram tarafından koleksiyon olarak adlandırılmış.
Instagrama-yeni-özellik-kaydeilenler-kısmında-koleksiyon-oluştrabiliyorsunuz

Artık klasör oluşturup istediğiniz videoyu içine atabilirsiniz. Yeni koleksiyon oluşturmak için sağ üstte bulunan artı (+) işaretine basıp koleksiyon ismini belirliyorsunuz.

sağ-üsten-+-simgesine-basın-yenikoleksiyon-ismini-yazın

 

Daha sonra koleksiyonun içinde yer almasını istediğiniz videoları seçiyorsunuz. Yanlış video seçtim veya eklemeyi unuttum diye üzülmeyin koleksiyona sonradan video ekleyip çıkartabiliyorsunuz.koleksiyonda-hangi-videoların-olmasını-istiyorsanız-seçin

Oluşturduğunuz koleksiyonu sonradan düzenleme yapabiliyorsunuz. Oluşturmuş olduğunuz koleksiyonu silebiliyorsunuz, kapağındaki resim hoşunuza gitmezse değiştirebiliyorsunuz.
koleksiyonu-düzenlemek-vesilmekte-mümkünn
Bu özelliğin kullanıcıların hoşuna gidip gitmeyeceği merak konusu oldu.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status