18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

İntel Yeni Nesil 5G Modemi, XMM 8160’ı Duyurdu

0 51 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

İntel XMM 8160’ın Özellikleri

2019 yılına girerken pek çok telefon firması 5G teknolojisine sahip akıllı telefon çıkartacaklarını söylediler. Qualcomm’un OEM ortakları 5G telefonların piyasaya sürülmesini hızlandırmaya başladıkça, Intel geride kalmamaya çalışıyor.

ıntel-xmm-8160-5g-modem-tanıtıldı
Intel XMM 8160 5G modemini duyurdu. Intel, akıllı telefonlara, tabletlere, bilgisayarlara ve her türlü cihazlara yüksek ve hızlı bağlantı sağlamayı amaçlıyor. Şirket, modemin 2019’un ikinci çeyreğine anca yetişebileceğini söyledi.

XMM 8160’un içinde 2G, 3G ve 4G sinyallerin yanı sıra 5G sinyal teknolojisini de içinde barındıran çok modlu modüldür. Intel, 6 Gbps’lik indirme hızına ulaştığını iddia ediyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status