18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

IOS’da, Whatsapp Videoları Bildirim Panelinden İzlenebilecek

0 135 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

IOS Kullanıcıları WhatsApp Videolarını Bildirim Panelinden İzleyebilecek

Anlık mesajlaşma devi WhatsApp’dan IOS kullanıcılarını sevindirecek haber. IOS kullanıcıları için WhatsApp’a gelen videoları bildirim panelinde izleme özelliği geliyor.

WhatsApp, IOS bildirim video oynatma özelliği üzerinde çalışıyor. Şu an test aşamasında olan özellik testlerden geçerse uygulamayı hiç açmadan bildirim panelinde video izlenebilecek ve yanıtlanabilecek.

OS-Kullanıcıları-WhatsApp-Videolarını-Bildirim-Panelinden-İzleyebilecek-detaylar-haberimizde-teknozip

WhatsApp bu özellik ile kullanıcıların mesajlaşmalarının kolaylaşmasını hedefliyor. Özellik beta kullanıcıları için aktif durumda eğer 2.18.102.5 sürümünü kullanan beta kullanıcısıysanız bu özelliği test edebilirsiniz. Özelliğin tüm IOS kullanıcılarına ne zaman geleceğini ve Android kullanıcılarına gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status