Ana sayfa Güncel iPhone 8 Nasıl Olacak?

iPhone 8 Nasıl Olacak?

79
1
PAYLAŞ

Sızan görsel ve bilgilere göre Apple iPhone 8 ile birlikte tasarımı ciddi oranda değiştirecek. Son zamanlarda herkesin isteği olan çerçevesiz ekran iPhone 8 ile birlikte karşımıza çıkacak. Telefonun ön tarafında kenarlarda çok ince çerçeve ve üst tarafta ahize , kamera, ve sensörlerin olduğu bir çerçeve çıkıntısı yer alacak.

 

Tüm modellerde iPhone 7 Jet Black’de olduğu gibi parlak ve XZ Premium’da ki gibi aynamsı bir arka kasanın olacağı tahmin ediliyor. Cihazda 3 renk seçeneği bulunacak. Kahverengi gibi görünen bir Gold renk seçeneği, Jet Black ve beyaz renk seçeneği sızıntılarda gözükenler arasında yer alıyor.

Ekranın çerçevesiz olmasından kaynaklı Touch ID kaldırılıp ekrana gömülecekti. Sonrasında Arka tarafa taşınacağı veya hiç olmayacağı gibi söylentiler yer alsa da Foxcon’un paketlediği iPhone 8’lere bakacak olursak Touch ID arka tarafta yer alacak. Touch ID teknolojisi kullanılmazsa İris tarayıcıyı iPhone 8 ile birlikte görecek gibiyiz. Arka tarafta bu sefer çift kamera dikey konumlandırılmış bir biçimde yer alacak. Onun altında da çift tonlu led flaş yer alacak.Cihaz 3.5 mm’lik jack girişinden bu sefer de mahrum bırakılacak.

Donanım bakımında A11 işlemci ve 3 GB RAM ve 256 GB’a varan depolama seçeneği ile geleceği muhtemel. Batarya kapasitesi bilinmemekle birlikte kablosuz şarj ve hızlı şarj teknolojileri bu cihazda yer alacak gibi. Fiyatlar 1000 dolar ile 1200 dolar arasında olacak gibi. Ülkemizde fiyatların fazla pahalı olacağı kesin. 17 Eylül’de Iphone 7S ve 7S Plus ile birlikte tanıtılıp 25 Eylül’de Türkiye’de satışa sunulacağı tahmin ediliyor.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here