Ana sayfa Güncel iPhone 8 Ne Kadara Satılacak?

iPhone 8 Ne Kadara Satılacak?

iPhone 8 modelinin ne kadara satılacağı hakkında yeni bir sızıntı çıkmış durumda. Sızıntılara göre iPhone 8 cepleri yakacak gibi görünüyor. Peki, iPhone 8 ne kadara satılacak?

23
0
PAYLAŞ
iPhone 8 Ne Kadara Satılacak?

Apple tarafından kısa bir süre sonra yapılacak olan ve iPhone 8iPhone 7S ile iPhone 7S Plus modellerinin tanıtılacağı etkinliğin davetiyelerini yapması beklenirken, uzun süredir beklenen iPhone 8 modelinin fiyatı hakkında yeni bir sızıntı ortaya atıldı. Peki, iPhone 8 ne kadar fiyata satılacak?

iPhone 8 Fiyat Etiketi 999 Dolar Olabilir!

Apple yeni modellerinin tanıtacağı etkinliği gerçekleştirene kadar fiyatlar hakkında sürekli sızıntılar gelmeye devam edecek. OLED ekranla kullanıcıların karşısına çıkması beklenen iPhone 8  için bir fiyat sızıntısı Amerika’nın en ünlü gazetesi The New York Times tarafından geldi. Gelen sızıntılara göre yeni çıkacak olan iPhone 8 modeli  999 dolara satılacak. 5.8 inç ekran genişliğinde ve çerçevesiz tasarımı ile  çıkması beklenen iPhone 8 için atılan fiyat sızıntıları 1000 dolar ile 1500 dolar  arasında değişim gösteriyordu.

Tabi ki 999 dolara sadece 64 GB depolama kapasitesin sahip iPhone 8 modeline sahip olacaksınız. 256 GB veya 512 GB depolamaya sahip olan modellerin arasında 100 dolar oynama olması beklenmekte. Fakat ABD pazarında şuan ki en pahalı model 256 GB depolama alanına sahip iPhone 7 Plus olduğu iddia ediliyor. Ülkemizde ne kadara satılacağı hakkında henüz kesin bir bilginin yer almadığını söyleyebiliriz. Fakat ülkemizde tahminen  4000-5000 arası olacaktır. iPhone 8 modelinin fiyatı hakkında herhangi bir gelişme yaşandığı takdirde sitemiz üzerinden siz değerli okuyucularımıza bilgi vereceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here