Ana sayfa Güncel iPhone 8 Ne Zaman Tanıtılacak?

iPhone 8 Ne Zaman Tanıtılacak?

iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus akıllı telefonlarından hariç Apple Watch 3 ve 4K Apple TV gibi cihazlarında tanıtılması beklenen etkinliğin tarihi sızdırıldı. Tüm detaylar haberimizde...

32
0
PAYLAŞ
iPhone 8 Ne Zaman Tanitilacak

Merakla beklenen iPhone 8, iPhone 7S ve iPhone 7S Plus akıllı telefonların tanıtılacağı etkinliğin tarihi belli olmuş durumda. Peki, Apple iPhone 8 etkinliği hangi tarihte yapılacak? İşte tüm detaylar yazımızda.

iPhone 8 İçin Büyük Gün 12 Eylül Olabilir!

Mac4Ever adlı bir şirketin iddialarına ve sızıntılarına göre, yeni iPhone  modellerin tanıtılacağı muhteşem etkinliğin tarihi 12 Eylül olacak.  Mobil telefon operatörlerinin şuan bile yeni çıkacak olan cihazları pazarlamak amacıyla envanterlerini hazır etmeleri hakkında bilgilendirildiği gelen sızıntılar arasında yer alıyor. Fakat bu konu hakkında Apple şirketinin kesin ve net bir açıklamasının olmadığını söyleyelim. Fakat etkinlik için basın davetlerinin gelecek hafta içerisinde dağıtılması bekleniyor. apple iphone 8 iphone 7s etkinlik 12 eylul

12 Eylülde gerçekleştirilecek olan etkinliğin hemen ardından  iPhone 8 ile diğer iPhone 7S modellerinin  15 Eylülde ön siparişe açılacağı ve 22 Eylül’de ise raflardaki yerini almaya başlayacağı iddia edilmekte. Fakat bazı gelen haberlere göre tedarik konusunda sıkıntı olduğu için iPhone 8 modellerinin  Ekim ayından  önce çıkmasının imkansız olduğu yönünde.

Apple bu etkinliğinde iPhone modellerinin yanında yeni ürünleri olan Apple Watch 3 akıllı saat ve 4K Apple TV gibi cihazlarının da tanıtılması bekleniyor. Fakat henüz bu konuda net bir açıklamanın yer almadığını söyleyebilirim. Bu tarihler sadece sızıntıdan ibaret fakat ne kadar doğru bilemeyiz. Gelişmeler yaşandıkça siz değerli takipçilerimize sitemiz üzerinden bilgilendirme yapacağız. Bizi takip etmeyi unutmayın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here