15 Mayıs 2019
  • 15 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

iPhone için beklenen eSIM özelliği iOS 12.1 ile geldi

0 79 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

eSIM özelliğini Apple; iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max destekliyor.

apple-iphone-e-sim-ozelligi-geldi

Şu an için yalnızca Hindistan’da geçerli olan bu özellik; Apple iPhone XR, iPhone XS ve iPhone XS Max’ı destekliyor. iPhone, e-SIM özelliği ile çift SIM desteğini de kazandı. Bu özellik, bu hafta başında kullanıma sunulan iOS 12.1 güncellemesine dahil edildi. ESIM sayesinde, iPhone XR ve iPhone XS serisi kullanıcıları desteklenen bir telekom ağ sağlayıcısından etkinleştirebilir.

En son nesil iPhone’ların kullanıcıları, eSIM işlevselliğini elde etmek için iOS 12.1’e güncellemelidir. Malesef ki ülkemizde herhangi bir telekom bu özelliği desteklemiyor.

Apple iOS 12.1 eSIM özelliği: Ne anlama geliyor?

ESIM seçeneğiyle, kullanıcılar bir hücresel ağa erişmek için artık fiziksel bir SIM kart’a gerek duymayacak. Hücresel planlar eSIM’de uzaktan etkinleştirilebilir. Bu özellik sayesinde çift operatörü, aynı anda olmamak şartıyla kullanabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status