18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Kablosuz Şarj Desteği olan AirPods’lar 2019’un Başında Geliyor

0 65 Views
Berkay | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

AirPods’lar 2019’da Kablosuz Şarj Desteğine, 2020’de Yeni Bir Tasarıma Kavuşuyor

Apple’ın kablosuz kulaklık kullanıcıları, sizin için önde gelen bir Apple analistinin önümüzdeki iki yıl içinde bazı tahminleri var. Apple tahminleri söz konusu olduğunda, teknoloji analisti Ming-Chi Kuo oldukça başarılı. Bu yüzden AirPods’ların geleceği hakkındaki raporunu dikkate almaya değer.

Ming-Chi Kuo’ya göre, 2019 yılının ilk çeyreğinde kablosuz şarj özelliğine sahip AirPods’lar tanıtılabilir. Bu AirPods’lar W serisi Bluetooth 5.0 teknolojisine de sahip olacak.

Rapora göre, 2020 yılının bitmeden önce yapılacak bir tanıtımla “tamamen yeni bir tasarıma” sahip AirPods’lar tanıtılabilir. Kuo, revizyonun iOS ve Mac ürünleriyle yüksek entegrasyona sahip olmasını da bekliyor.

Yeni nesil AirPods’larda Siri entegrasyonu da görebiliriz. Bu sayede Apple’ın dijital asistanına telefonunuzu açmadan erişebileceksiniz.

Apple’ın En Popüler Aksesuarı: AirPods

Ming-Chi Kuo son raporunda, AirPods’ların satış açısından Apple’ın en popüler aksesuarı olduğunu söylüyor. Apple’ın, 2021 yılına kadar 100 milyon AirPods satışına ulaşabileceğini de belirtiyor.

#teknoZip’lendi

Ming-Chi Kuo’ya göre, 2019 yılının ilk çeyreğinde kablosuz şarj özelliğine sahip AirPods’lar tanıtılabilir. Bu AirPods’lar W serisi Bluetooth 5.0 teknolojisine de sahip olacak.
Rapora göre, 2020 yılının bitiminden önce yapılacak bir tanıtımla “tamamen yeni bir tasarıma” sahip AirPods’lar tanıtılabilir. Kuo, revizyonun iOS ve Mac ürünleriyle yüksek entegrasyona sahip olmasını da bekliyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status