21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Karşınızda İlk Katlanabilir Telefon Flexpai

1 99 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 8 ay önce

Flexpai, Dünyanın ilk Katlanabilir Akıllı Telefonunu Duyurdu

İlk katlanabilir ekran özelliği Samsung firmasından bekleniyordu fakat Flexpai sürpriz bir çıkış yaptı. Flexpai hem tablet gibi hem de telefon olarak kullanabiliyorsunuz. Flexpai’in 4:3 en/boy oranında 7,8 inçlik katlanabilir AMOLED ekranı var. Ekranı katladığınız zaman 4 inçlik kullanılabilir bir ekran ortaya çıkıyor. 4 inçlik bu ekran bir akıllı telefonun yapabildiği tüm işlemleri yapabilmekte.


Qualcomm Snapdragon 8150 işlemcisine sahip olan bu telefonun, 8 GB RAM’i olan versiyonu 512 GB’a kadar depolama alanı sunuyor. 7.6 mm kalınlığında olan FlexPai, katlandığında ise 15.2 mm kalınlığına sahip oluyor. FlexPai 16 ve 20 megapiksel olmak üzere çift arka kameraya ile oldukça iddialı geliyor. FlexPai aynı zaman da hızlı şarj özelliği ile geliyor,  bir saat içinde 0 dan yüzde 80’e şarj ediyor.

katlanabilir-telefon

FlexPai’nin Özellikleri

  • 200 bin kez katlanabilme
  • Qualcomm Snapdragon 8150 işlemci
  • RAM ve Depolama: 6 GB+128 GB/ 8 GB+256 GB/ 8 GB+512 GB
  • Ekran: 7.3 inç/ katlandığı zaman 4 inç /Full HD AMOLED
  • Water OS işletim sistemi
  • 16MP+20MP çift arka kamera

Yurtdışı fiyatı 1330 dolar olan FlexPai’in, Türkiye fiyatının 7300 TL olması bekleniyor.

#teknoZip’lendi

Flexpai dünyanın ilk katlanabilir telefonu. Flexpai hem tablet gibi hem de telefon olarak kullanabiliyorsunuz. Flexpai’in 4:3 en/boy oranında 7,8 inçlik katlanabilir AMOLED ekranı var. Ekranı katladığınız zaman 4 inçlik kullanılabilir bir ekran ortaya çıkıyor. Yurtdışı fiyatı 1330 dolar olan FlexPai’in, Türkiye fiyatının 7300 TL olması bekleniyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status