18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Lenevo Z5S’in Özellikleri Belli Oldu

0 103 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Lenevo’nun Yeni Telefonu Z5S’in Özellikleri Belli Oldu

Önceki günlerde telefona ait ilk bilgileri sizinle paylaşmıştık. Gün geçtikçe telefonun özellikleri ortaya çıkmaya başladı. TENAA’da ortaya çıkan telefonun ismi, Lenovo Mobile Business Grup Başkan Yardımcısı Chang Chen tarafından Lenovo Z5S olarak onaylandı.

Lenovo-Z5S-in-özellikleri-belli-olmaya-başladı-detaylar-haberimizde

Ekran-gövde oranını artırmak için damla çentik kullanılan telefonun arka kısmında 3 kameraya yer verilmiş durumda. Qualcomm’un yeni Snapdragon 8150 işlemci mimarisinden güç alacak telefonun L78071 model numarasını ile gelecek. 6,3 inç’lik Full HD ekrana sahip olacak telefonun 3210mAh’lık bataryaya sahip olacak.

Yeni telefonda parmak izi sensörünün arkaya konumlandırılmış.  Z5 Pro’da ekrana gömülü parmak sensörü varken, yeni telefonunda parmak izi sensörünün arkaya konumlandırılmış olması dikkat çekti.

Lenevo Z5S diğer telefonlara rakip olabilecek mi merakla bekliyoruz. Ayrıntılar elimize geçtikçe sizinle paylaşmaya devam edeceğiz.

İlgili Haber: Lenovo’nun Yeni Telefonuna Ait Görseller TENAA’da Görüldü

 

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status