21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

LG, On Altı Arka Kameralı Telefon İçin Patent Aldı

0 432 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

LG, Arka Kamera Sayısı 16 Olan Telefon İçin Patent Aldı

Bu yıl çoğu telefon firması arka kamera sayısını artırarak rekora imza attı. Samsung A9 (2018) dört kamera ile rekoru elinde bulunduruyor. Nokia ise 5 kamera ile rekoru almak isterken LG 16 kameraya sahip telefon için patent aldı.

LG-On-Altı-Arka-Kameralı-Telefon-İçin-Patent-Aldı
20 Kasım günü LG on altı arka kameraya sahip telefon için patent aldı. Patent, Birleşik Devletler Patent ve Marka Ofisi (USPTO) tarafından verildi. Patentteki görüntüler, kameraların 4 × 4 ızgarada düzenlendiğini göstermektedir.

LG-On-Altı-Arka-Kameralı-Telefon-İçin-Patent-Aldı-ızgara-kamera

Fotoğraf çekerken birden fazla lensi bir arada kullanabileceklerini veya farklı kameralardan çekilen fotoğrafların tek bir fotoğraf olarak birleştirebileceği söyleniyor.

LG-On-Altı-Arka-Kameralı-Telefon-İçin-Patent-Aldı-fotoğraf-çekimi
16 kameralı telefonun arka kısmına ekran konulacağı ve bu kameralar sayesinde selfie çekmenin de mümkün olacağı söyleniyor. Fakat şirket yine de ön tarafa kamera koyacağını söyledi. Diğer üreticiler bu rekoru geçmeye çalışacak mı merak konusu oldu.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status