18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

LG Q9, Geekbench Hız Testi Ortaya Çıktı

0 35 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 4 ay önce

Bu Ayın Sonlarına Doğru Tanıtılması Beklenen LG Q9’un Hız Testi Ortaya Çıktı

LG Q9’un hız testi ortaya çıktı. Hız testi ile beraber LG Q9’un beklenen donanım özellikleri de değişti.

Geekbench veritabanında görülen LG Q9’un özellikleri ortaya çıktı. İlk çıkan söylentilerde cihazın 6.1 inçlik çentikli bir ekran ve Snapdragon 660 işlemci mimarisi ile geleceği söyleniyordu. Geekbench testi söylentilerin aksine telefonun daha iyi bir donanımla piyasaya çıkacağını gösteriyor.

Geekbench testine göre LG Q9, tek çekirdekli testte 1.789 puan, çok çekirdekli testte ise 3.680 puan aldığı gözüküyor.

lg-q9-geekbench-hız-testi

LG Q9’un Sahip Olması Beklenen Özellikleri

LM-Q925L model numarasına sahip olacak LG Q9’un, Snapdragon 821 işlemci, 4 GB RAM, 64 GB dahili depolama, 3.550 mAh batarya, 16 MP arka kamera ve 8 MP ön kameraya sahip olacağı iddia ediliyor.

LG Q9’un lansman tarihi belli değil ama cihazın bu ay sonu tanıtılması bekleniyor. Ayrıca bazı haber kaynaklarına göre LG bu yıl G8’den önce G9’u çıkartmayı ve mart ayında ilk 5G’li telefonunu çıkartmayı planlıyor.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status