15 Mayıs 2019
  • 15 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Murderous Pursuits Steam’de Kısa Süre İçin Tamamen Ücretsiz

0 65 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 7 ay önce

Murderous Pursuits Steam’de Kısa Süre İçin Tamamen Ücretsiz

Steam’de 32 TL’lik bir fiyatla satılan Murderous Pursuits, kısa süre için tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor. Bu kısıtlı süre içerisinde oyunu Steam kütüphanenize eklerseniz oyun artık sizin oluyor.

Oyun severlerin yakından takip ettiği oyun platformu Steam, geçtiğimiz gün ücretsiz olarak sunduğu Metro 2033 oyununun ardından şimdi de Murderous Pursuits oyununu kısa süreliğine ücretsiz yaptı. Bu süre içerisinde oyunu steam kütüphanenize ücretsiz olarak ekleyebilirseniz oyun artık sizin olacak ve sonsuza dek ücretsiz olarak oynayabileceksiniz.

Blazing Griffin’in geliştirerek yayınladığı Murderous Pursuits, çok oyunculu bir gizlilik oyunu. Oyunda sizin peşinde olduğunuz ve yakalamanız gereken bir avınız var ancak aynı şekilde siz de bir başkasının avısınız ve peşinizde bir avcı var. Peşinizdeki avcıya yakalanmadan kendi avınızı yakalamanız gerekiyor. Bu av avcı kovalamacası süresince ava giderken avlanmayarak en yüksek puana ulaşan oyuncu birinci oluyor.

Murderous Pursuits Steam’de Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

Arkadaşlarınızla birlikte oynarken keyifli vakit geçirebileceğiniz bu oyunun çıkış tarihi ise aslında oldukça yakın. 26 Nisan 2018 tarihinde çıkan oyunun Steam incelem puanı ise “Karışık” olarak görünüyor.

Oyunu 29 Ekim saat 20:00’a kadar ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Oyunu ücretsiz olarak indirmek için Steam hesabınıza giriş yaptıktan sonra aşağıda bulunan resme tıklayarak gelen sayfada oyunu yükle demeniz yeterli. Oyun ücretsiz şekilde yüklenecek ve artık sizin olacaktır.

Murderous Pursuits Steam’de Kısa Süreliğine Tamamen Ücretsiz

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status