18 Haziran 2019
  • 18 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Netflix 2019’da 90 Yeni Film Çekmek İstiyor

0 55 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Bu hafta sonu Alfonso Cuaron’un Netflix’te yayınlanan siyah beyaz filmi Roma oldukça konuşuldu. Film Netflix’in geleceği ile ilgili de neler olacakları bize gösteriyor. Gün geçtikçe piyasadaki yerini sağlamlaştıran Netflix filmleri ile Emmy adayı olan ve ödüllendirilen içerikler üretmeyi başardı. Şimdi ise Roma’nın Oscar adayı olması bekleniyor. Gidişat Netflix’in gücünü git gide artırıyor.

Orijinal film çalışmalarından sorumlu Netflix yöneticisi Scott Stuber’ın açıklamalarına göre şirket Oscar hazırlıklarına başladı bile. Ayrıca önümüzdeki yıl şirket kendisine 90 filmlik bir hedef koydu ve bu sayede Hollywood’un en üretken stüdyosu olmak istiyor.

netflix-filmleri-netflix-original-2019-filmleri

Netflix’in planına göre bütçesi 20 milyon ile 200 milyon dolar arasında değişen 20 film çekilecek. Bunun dışında bütçesi 20 milyon doları geçmeyen 35 film planlanıyor. Bu yapımlara animasyon gibi diğer içerikler de eklendiğinde yıl boyunca toplam 90 orijinal film içeriği planlanıyor.

Aylara böldüğümüzde her ay yeni 7-8 film yayınlanacak gibi görünüyor. Bunların yanına bir de diziler eklendiğinde Netfilx içerik kütüphanesi oldukça genişletmiş olacak.

Netflix’in diğer içerik sağlayıcıların kendi platformlarını kurma isteği sebebiyle orijinal yapımlara ağırlık vermek zorunda olduğunu daha önce bir haberimizde sizlerle paylaşmıştık. Netflix tarafından atılan adımlar bu haberi doğrular niyelikte.

İlgili Haber: Netflix İçeriklerinin %20’sini Kaybedebilir

#teknoZip’lendi

Netflix Original içeriklerine ağırlık vermeye devam ediyor. Şirket 2019 yılında 20 milyon ile 200 milyon dolarlık 20 ve 20 milyon doların altında 35 film çekecek. Diğer Animasyon türü yapımlarla birlikte toplam hedef 90 film.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status