21 Haziran 2019
  • 21 Haziran 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Netflix The Witcher Dizisinin İlk Görüntülerini Yayınladı

0 97 Views
E.C.U | 1 dk okuma süresi | 8 ay önce

Netflix The Witcher Dizisinin İlk Görüntülerini Yayınladı

Netflix The Witcher dizisi üzerinde bir süredir çalışıyordu ve dizi yapım aşamasındaydı. Ve diziden ilk görüntüler paylaşıldı. Paylaşılan görüntülerde Henry Cavill, Rivialı Geralt olarak ilk kez karşımıza çıkıyor.

Oyun dünyasının en sevilen serilerinden bir olan CD Projekt Red yapımı The Witcher dizi oluyor. Uzunca süredir Netflix dizi için çalışmalar yürütüyordu ve dizinin yapım aşamasında olduğu biliniyordu. Son olarak merakla beklenen The Witcher dizisinden ilk görüntüler paylaşıldı.

Senaristliğini Lauren S. Hissrich’in yaptığı dizi Andrzej Sapkowski’nin The Witcher oyunlarının da kaynağı olan kitap serisinden uyarlanıyor. Dizinin ilk bölümünün ve ilk sezonun dört bölümünün yönetmenliğini ise Game of Thornes’un yönetmenlerinden Alik Sakharov yapacak.

Andrzej Sapkowski’nin yarattığı fantastik bir dünyada geçen The Witcher, Rivialı Geralt adlı doğa üstü güçleri olan bir yaratık avcısının hikayesini anlatıyor. İnsanları çoğunlukla yaratıklardan daha zararlı olduğu bu fantastik dünyada yalnız dolaşan Geralt’ın yolu güçlü bir cadı ve genç bir prenses ile kesişiyor. Bu fantastik ve tehlikeli dünyada hayatta kalabilmek için Geralt, cadı ve prensesin birlikte hareket etmeleri gerekiyor.

he-Witcher-dizisinden-ilk-goruntu-yayimlandi-oyuncuları

The Witcher dizisinin oyuncuları ise şu şekilde; Henry Cavill’e Freya Allan (Ciri), Anya Chalotra (Yennefer), Jodhi May (Calanthe), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Adam Levy (Mousesack), MyAnna Buring (Tissaia), Mimi Ndiweni (Fringilla), Therica Wilson-Read (Sabrina) ve Millie Brady (Renfri).

The Witcher’ın ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor. Dizinin yayın tarihi net olarak bilinmese de ilk sezonun 2020 yılında yayınlanması bekleniyor.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status