Ana sayfa Oyun Nintendo Switch 10 Milyondan Fazla Sattı!

Nintendo Switch 10 Milyondan Fazla Sattı!

Nintendo Switch, 2017 yılının Mart ayında bildiğiniz üzere hayatımıza girmişti. Hayatımıza girdiği günden beri farklı bir deneyim sunmuştu. Nintendo Switch 10 milyondan fazla sattı. Tüm detaylar haberimizde...

33
0
PAYLAŞ
Nintendo Switch 10 Milyondan Fazla Sattı!

Nintendo Switch, 2017 yılının Mart ayında bildiğiniz üzere hayatımıza girmişti. Hayatımıza girdiği günden beri farklı bir deneyim sunmuştu. Aradan geçen 9 ay boyunca iyice büyüyen ve satışlarını gün geçtikçe artırmaya devam etti. Şirketin yeni yapmış olduğu açıklamaya göre konsol çok kısa zaman içerisinde 10 milyondan fazla satış yapmayı başardı. 3 Mart 2017 tarihinde duyurusu yapılan ve yeni yıla girmediğimiz halde bu muhteşem oyun konsulu satış rekoru kırmış durumda. Şirket yetkililerin açıklamasına göre  şirket Aralık ayında daha fazla satış yapmanın peşinde.

Nintendo Switch diğer oyun konsollarını geride bıraktı!

Nintendo  çok kısa zaman içerisinde yakalamış olduğu bu satış rekoru ile çok sevildiğini ve tutulduğunu sandığımız  Playstation 4  gibi oldukça önemli oyun konsolunu bile geride bıraktı. Playstation 4, 4 yılda 70 milyon gibi satış rekoruna ulaşırken, bu yıl Mart ayında çıkan Switch ise onu 9 ay  içerisinde kırmış durumda. Bu satış rekorunun ve başarının sırının orta seviye bir oyun deneyimi sunmasından kaynaklandığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Ayrıca Nintendo’nun üretici şirketi kullanıcıların talebini karşılamak amacıyla  2018 yılının Nisan ayında  üretimi artıracağını vurguladı. Arkadaşlar kısa bir yorum yapmak gerekirse, gerçekten bu ürünü deneme fırsatım oldu ve diğer oyun konsoloslarına göre daha kullanışlı ve daha az yer kaplıyor. Ayrıca orta seviyeli olması da bir çok kişiyi kendine çekiyor. Açıkçası kırdığı başarı kolay bir şey değil. Bu konu hakkında gelişmeler yaşandıkça sizlere bilgi vereceğiz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here