18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Nokia 8’e, Android 9 Pie Güncellemesi Geliyor

0 122 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Nokia 8’in, Android 9 İşletim Sistemine Sahip Versiyonu Performans Testi Ortaya Çıktı

Nokia’nın Baş Ürün Sorumlusu Juho Sarvikas, Nokia’nın amiral gemisi Nokia 8’in yakında Android 9 Pie güncellemesi alacağını açıklamıştı. Bu açıklama üzerinden üç ay geçti fakat beklenen güncelleme gelmedi.
Nokia 8 sahiplerini sevindirecek haber geldi. Android 9 Pie işletim sistemine sahip Nokia 8’in performans testi ortaya çıktı. GeekBench’e göre tek çekirdekli testte 1.903 puan ve çok çekirdekli testte 6.506 puan aldı.

Nokia-8-e-Android-9-Pie-Güncellemesi-Geliyor

GeekBench’in performans testinde Nokia 8’in 4GB RAM versiyonu kullanıldığı gözüküyor. Bu performans testi, şirketin yeni yazılımı test ettiğini gösteriyor.

Nokia 7.1’in yeni işletim sistemi güncellemesini GeekBench’te göründükten bir ay sonra yayınlanmıştı. Şirket bu hızla devam ederse Nokia 8 için OTA güncellemesi yakında geleceğini söyleyebiliriz.

Juho Sarvikas’a göre Android 9 Pie, yüz tanıma özelliğini, ARCore (Google’ın artırılmış gerçeklik platformu) desteğini ve yeni kamera güncellemesini Nokia 8’e taşıyacak. Şirket diğer ürünlerinin de Android 9 Pie güncellemesi alması için çalıştıklarını belirtti.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status