21 Mayıs 2019
  • 21 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Nokia 8’e Gelmesi Beklenen Android 9 Güncellemesi Ertelendi

0 107 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Nokia 8, Android 9 Pie Güncellemesi Bilinmeyen Nedenle Ertelendi

HMD Global’in takvimine göre Nokia 8 ve Nokia 8 Sirocco Kasım ayında Android 9 Pie güncellemesi alması gerekiyordu fakat çözülememiş birkaç sorun yüzünden güncellemenin ertelendiği açıklandı.
HMD Global’in Baş Ürün Sorumlusu Juho Sarvikas, gecikmenin nedenini kendi Twitter hesabında açıkladı.


Paylaştığı tweette, kullanıcılarından hatayı düzeltmek için birkaç güne daha ihtiyaçlarının olduğunu söyleyen Juho Sarvikas, kullanıcılarının sabırlı bekleyişi için teşekkür etti.

Nokia 8’in bu hafta Android 9 Pie güncellemesi alması bekleniyor. Nokia 8 Sirocco hakkında hiçbir bilgi yok fakat Nokia 8’den kısa bir süre sonra güncelleme alması bekleniyor.
Nokia-8-e-Gelmesi-Beklenen-Android-9-Güncellemesi-Ertelendi-detaylar-haberimizde-teknozip
Android 9 Pie güncellemsi alacak Nokia 8’e yüz tanıma özelliği, ARCore (Google’ın artırılmış gerçeklik platformu) desteği, yeni kamera güncellemesi, yeni bir navigasyon sistemi, yeniden tasarlanmış son uygulamalar menüsü, Dijital Wellbeing (telefonunuzu ne kadar kullandığınızı görebildiğiniz ve ne kadar kullanacağınızı belirlediğiniz uygulama) uygulamasının da eklenmesi bekleniyor.

İlgili Haber: Nokia 8’e, Android 9 Pie Güncellemesi Geliyor

 

teknozip instagramteknozip twitterteknozip facebook
whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status