18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Nokia 9 PureView, Özellikleri Yayınlanan Video İle Belli Oldu

0 43 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 5 ay önce

Nokia 9 PureView’in Özellikleri Sızdıral Bir Video sayesinde Ortaya Çıktı.

Nokia 9 PureView özelliklerinin bulunduğu bir video yayınlandı. Yayınlanan video Nokia 9 PureView’in özelliklerini açığa çıkardı.

Beş adet arka kamerasının olacağı ve beşinin de aynı anda fotoğraf çekebileceği söylenen Nokia 9 PureView’in özelliklerinin bulunduğu video bugün yayınlandı.

MySmartPrice tarafından sızdırılan videoda Nokia 9 PureView’in 5.99 inç 2K HDR10 PureDisplay ekrana sahip olduğu gözüküyor.

Qualcomm Snapdragon 845 işlemcisinden güç alacak Nokia PureView’in, 6GB RAM ve 128 GB dahili depolamaya sahip olduğu yayınlanan videoda gözüküyor.

Nokia 9 PureView’in arka kamerası normal telefon kameralarından 10 kata kadar daha fazla ışık yakalama özelliğine sahip olduğu yine yayınlanan videoda gözüküyor.

Telefonun arka tarafını incelediğimiz zaman parmak izi tarayıcısını göremiyoruz bu da parmak izi tarayıcısının ekrana gömülü olduğunu gösteriyor.

Nokia 9 PureView’in Özellikleri

  • Ekran:5.99 inç 2K HDR PureDisplay 18: 9 en boy
  • İşlemci: Qualcomm Snapdragon 845
  • RAM: 6 GB
  • Dahili Depolama: 128 GB
  • İşletim Sistemi: Android 9 Pie

Yeni bilgiler elimize geçtikçe sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status