18 Mayıs 2019
  • 18 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

Nubia X 57 Saniyede 100.000 Adet Sattı

0 89 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

Nubia’nın Son Amiral Gemisi Olan, Nubia X 57 Saniyede 100.000 Adet Sattı

Nubia’nın son amiral gemisi telefonu, Nubia X’i geçen günlerde tanıtmıştık. Nubia X’in özelliklerine buradan ulaşabilirsiniz. Ön kamerası olmayan ve iki ekrana sahip olan Nubia X, üç farklı renk seçeneğiyle ve üç farklı hafıza depolama seçeneği ile satışa sunulacağını söylemiştik. 100.000 adet Nubia X, 57 saniyede satıldı. Tasarımıyla söz ettiren Nubia X, şimdi ise satış hızından söz ettirecek.

NubaiX-satış-hızı

Yukarıda yer alan resim ise başarının sahibi Nubia’ye ait. Çin alışveriş festivali olan 11 kasımda yine anlık satış yapmayı planladığını söyledi. Telefonun satış fiyatı 450 dolar ile 620 dolar arasında değişiyor.

#teknoZip’lendi

Nubai X 57 saniyede 100.000 adet sattı. Nubai, Çin alışveriş festivali olan 11 kasımda yine anlık satış yapmayı planladığını söyledi.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status