23 Mayıs 2019
  • 23 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

OnePlus, 5G Teknolojisine Sahip Yeni Bir Seri Çıkartacak

0 65 Views
Erkan | 1 dk okuma süresi | 6 ay önce

OnePlus 5G Teknolojisine Sahip Yeni Bir Seri Çıkartacak

OnePlus, 2019’da 5G özellikli bir akıllı telefon yayınlayacağını zaten açıklamıştı fakat konu ile ilgili çok az şey söylenmişti. Şirket bu hafta 5G akıllı telefonu hakkında konuştu.

OnePlus şirketinin yaptığı açıklamaya göre 5G akıllı telefonunun 2019’un başında piyasaya sürüleceğini, 5G akıllı telefonun OnePlus 6T olmayacağını ayrıca, OnePlus 5G akıllı telefon için yeni bir cihaz serisine başlayacaklarını açıkladı.

oneplus-6-yeni-5g-telefon-6t-olacakmı

Şirketin akıllı telefonları, rakip amiral telefonlara göre çok az satıldığı biliyor. OnePlus, 5G akıllı telefonlarını yeni bir seride çıkartarak, OnePlus’ın uygun fiyatlı statüsünü korumaya çalışıyor olabilir.

OnePlus, OnePlus 7 ismini bile teyit etmedi belkide şirket, OnePlus serisini sona erdirmeye çalışıyor. OnePlus’ın nasıl bir yol izleyeceğini 2019’un başında göreceğiz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status