21 Mayıs 2019
  • 21 Mayıs 2019

TeknoZip olarak internet haberciliğine yeni bir anlayış getiriyoruz, “Teknolojiyi Zip’liyoruz”.

Bir haberin başlığını gördüğümüzde bu bizde merak uyandırır ve okumaya karar veririz. İsteğimiz direkt olarak başlıkta yazan ve bizde merak uyandıran o bilgiye ulaşmaktır ancak o bilgiye ulaşana kadar bir ton başka ayrıntıyı da okumak zorunda kalırız. Bu durumdan hoşlanmayanlar için “TeknoZip’le” butonunu geliştirdik. Haberi açtığınızda “TeknoZip’le” butonuna tıklayarak direkt olarak başlıkta gördüğünüz ve sizde merak uyandıran o bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu kısmı okuduktan sonra eğer haberle ilgili daha fazla ayrıntıya ulaşmak isterseniz yine haberin devamını da okuyarak ilgili detayları öğrenebilirsiniz.

Teknoloji ve bilimle kalın. TeknoZip'i takipte kalın. Keyifli okumalar.

~ root# 
Yeni

OnePlus 6T vs IPhone XS Max Hız Testi Karşılaştırması

0 124 Views
E.C.U | 2 dk okuma süresi | 6 ay önce

OnePlus 6T vs IPhone XS Max Hız Testi Karşılaştırması

OnePlus’ın son amiral gemisi telefonu OnePlus 6T ve Apple’ın tepe modeli Apple XS Max hız testi ile karşı karşıya geldi. Bir Youtube kullanıcısının yapmış olduğu OnePlus 6T vs IPhone XS Max hız testi karşılaştırmasının nasıl sonuçlandığına gelin birlikte bakalım.

Karşılaştırmada yer alan IPhone XS Max A12 Bionic işlemcisini kullanıyor ve 4GB RAM’e sahip. OnePlus 6T ise Snapdragon 845 işlemcisini kullanıyor ve 8 GB RAM’e sahip. Ve aralarında yaklaşık 500 dolarlık bir fark mevcut.

oneplus-6t

Karşılaştırmanın ilk aşamasında 16 uygulama arka arkaya açılıyor ve toplam süre ölçülüyor. IPhone XS Max testin bu aşamasını OnePlus 6T’nin yaklaşık 9 saniye önünde tamamlıyor. IPhone XS Max’in 1 dakika 47 saniyede tamamladığı bu aşamayı OnePlus 6T ise 1 dakika 56 saniyede tamamlıyor.

Karşılaştırmanın ikinci aşamasında ise ilk aşamada açılmış olan arka planda çalışan uygulamalar sırayla yeniden açılıyor ve süre ölçülüyor. IPhone XS Max testin bu aşamasını OnePlus 6T’nin yaklaşık 10 saniye önünde tamamlıyor. IPhone XS Max’in 40 saniyede tamamladığı bu aşamayı OnePlus 6T ise 50 saniyede tamamlıyor.

iphone-xs-max

IPhone XS Max iki aşamalı bu testin tamamını OnePlus 6T’nin yaklaşık 18 saniye önünde tamamlıyor. IPhone XS Max’in tamamını 2 dakika 28 saniyede tamamladığı bu testi OnePlus 6T ise 2 dakika 46 saniyede tamamlıyor.

Telefonların yurt dışı fiyatlarına baktığımızda IPhone XS Max 1099 dolar ve OnePlus 6T ise 579 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Neredeyse biri diğerinin 2 katı fiyatta olan bu 2 telefon arasında yapılan hız testinin kazananı IPhone XS Max oluyor ancak bu devasa fiyat farkına değer mi bilemiyoruz.

Bu karşılaştırmanın videosunu aşağıda izleyebilirsiniz.

İlgili Haber: OnePlus 6T McLaren Edition vs IPhone XS Max Hız Testi Karşılaştırması

İlgili Haber: IPhone XR vs Note9 Hız Testi Karşılaştırması

İlgili Haber: Huawei Mate 20 Pro vs iPhone XS Max Hız Testi Karşılaştırması

#teknoZip’lendi

IPhone XS Max iki aşamalı bu testin tamamını OnePlus 6T’nin yaklaşık 18 saniye önünde tamamlıyor. IPhone XS Max’in tamamını 2 dakika 28 saniyede tamamladığı bu testi OnePlus 6T ise 2 dakika 46 saniyede tamamlıyor.
Haberin devamını okuyarak daha fazla ayrıntıya ulaşabilirsiniz.

whatsapp'da paylaş telegram'da paylaş gmail'de paylaş twitter'da paylaş facebook'da paylaş
DMCA.com Protection Status